Jeśli masz problem z uzyskaniem kredytu, ale posiadasz wartościową rzecz, która idealnie sprawdzi się pod zastaw, to możesz uzyskać właśnie w ten sposób pieniądze. Co może być tego typy wartościowym przedmiotem? Np. samochód osobowy, dostawczy, maszyna budowlana, maszyna rolna, sprzęt rtv lub agd, jak komputery, telefony komórkowe, a nawet i dzieła sztuki. Placówka zapewni ci szybką wycenę danego przedmiotu i w kilka minut otrzymasz pożyczkę na wyznaczony cel. Pożyczka pozwoli także pokryć koszty związane z niespodziewaną sytuacją życiową.

log-house-263721_1920

Pożyczki pod zastaw bardzo często stanowią pozabankowy sposób finansowania zarówno osób fizycznych, jak i firm. Pożyczka zostaje udzielana ze środków własnych bez konieczności sprawdzania biku, krd, zusu czy us. Zbędne jest również zaświadczenie o dochodach. Na króti, lub długi czas możemy otrzymać pożyczkę. To także alternatywa dla osób już zadłużonych. Zabezpieczenie stanowi zastaw dowolnej nieruchomości lub przedmiotu. Jakie nieruchomości wchodzą w grę? Może być to mieszkanie, dom, działka, grunt rolny, kamienica, lokal użytkowy, biurowiec, hotel lub pensjonat.

Jeżeli zdecydujemy się na pożyczkę pod zastawa, warto poczynić ją u firmy, która posiada w tej kwestii doświadczenie oraz pozytywne opinie, co zapewni nam, że nie zostaniemy oszukani. Firmy tego typu posiadają zazwyczaj zróżnicowane warianty oraz są elastyczne w kwestii doboru właściwej pożyczki. Proponują oni wsparcie finansowe właściwie w prawie każdej sytuacji. Nie jest istotne czy posiadasz zdolność kredytową, czy nie. Po pierwsze firma musi dokonać ustalenia warunków pożyczki indywidualnej według preferencji klienta. Pomogą, doradzą i zaoferują wycenę nieruchomości oraz przedmiotu. Wyceny są zazwyczaj bezpłatne, działają one zgodnie z ustawą o kredycie konsumenckim i można do 14 dni odstąpić od umowy bez dodatkowych opłat specjalnych. Można wstąpić do placówki lub zadzwonić do przedstawiciela, który zazwyczaj przyjedzie pod wskazany adres. W ten sposób szybko i bezpiecznie otrzymamy pożyczkę pod zastaw.